Zakázková výroba terárií


Nabízíme Vám zhotovení dekorativních terárií pro Vaše miláčky "na míru" přesně dle Vašich představ a potřeb zvířete. Terária jsou zhotovena na základě Vašich konkrétních požadavků s veškerým vybavením potřebným k chovu Vámi zvoleného zvířete.


Základními prvky jsou dekorace vnitřních stěn nádrže a instalace osvětlení nejvhodnějšího k danému druhu zvířete. Další možností je osázení živými rostlinami, kořeny a větvemi. Vhodnými volitelnými doplňky jsou i diskrétní elektronické teploměry a vlhkoměry poskytující přehled o aktuálních i dlouhodobých životních podmínkách v nádrži.


Pro náročnější zákazníky můžeme nabídnout automatické rosení nádrže nebo tvorbu umělé mlhy.

Pro více informací a vyhotovení nabídky nás prosím kontaktujte emailem: jirka.reptileworld@seznam.cz, navíc pro vás připravujeme vzorkovou prodejnu, kam si už brzy můžete přijít terárium vybrat.

Na závěr této sekce bychom ještě rádi upozornili na několik zásadních skutečností. Chov terarijních zvířat není v žádném případě jednoduchou záležitostí. Celkový úspěch závisí na mnoha důležitých faktorech a jedním z nejdůležitějších je zejména pečlivý výběr vhodného terária, které bude pro vybrané zvíře nejpřijatelnější. Proto se opravdu důkladně zamyslete, případně poraďte s námi či jinými zkušenými chovateli, který typ nádrže je pro Vámi zvolené zvíře nejvhodnější, než se rozhodnete ke koupi. Nezáleží pouze na kvalitě provedené práce, ale zejména na faktoru, do jaké míry dokáže konkrétní terárium simulovat optimální životní podmínky pro daný druh zvířete. Již mnohokrát jsme měli možnost vidět prodej „nádherně“ řemeslně zpracovaných terárií, která působila opravdu výstavním dojmem, ale po zevrubné prohlídce jsme museli konstatovat, že tyto nádrže jsou použitelné tak pro umělé kytky a plastová zvířata...

Touto cestou se rozhodně nehodláme vydávat. Pro naše terária platí a vždy bude kladen důraz na optimální propojení kvality a estetiky provedení s propracovanou funkčností zabezpečující v maximální možné míře nejvhodnější podmínky pro Vaše miláčky.

A na úplný závěr...

Kvalitu a kladný vztah našich výrobků můžeme deklarovat zapojením do certifikačního procesu, který přinese možnost oficiálního užívání značky environmentální kvality pro naše zakázková terária udělené v souladu s evropskými normami ISO řady 14 025. Více se můžete dozvědět zde.

© 2006